• Ви знаходитесь тут:

79019 м.Львів вул. Замарстинівська, 132; № тел.252-05-42;

електронна адреса – sekretar78@ukr.net www.school78.edukit.lviv.ua

/Files/images/s_78_n.jpg

Особливості функціонування закладу: мова навчання українська; поглиблено вивчається англійська з 1 класу, а з 5 класу англійська, польська та німецька мови.

У школі працюють факультативи: «Львовознавство» , «Історія української культури: від середньовіччя до початку нової доби».

Гуртки: вокальний ансамбль хлопчиків, вокально-інструментальний ансамбль, «Юний програміст», «Юний фізик», «юний математик», «Захист Вітчизни».

Спортивні секції з баскетболу, футболу та волейболу. На базі школи працює клуб спортивного танцю «Фокстрот», спортивний клуб «Файтерс» (кік-боксінг), «Всеукраїнська федерація хортингу» кіокушин-кан карате.

/Files/images/11.jpg

Досягнення закладу. Створили: зелений куток, «Українську світлицю», музей «Жінки в історії України». Здійснений покращений ремонт шкільної їдальні та трьох туалетів. Одним із пріоритетних напрямків у системі роботи школи є виявлення, навчання та розвиток обдарованих дітей. Інтенсифікація роботи із здібними, творчо обдарованими дітьми забезпечила місця на районних, міських олімпіадах. Налагоджена співпраця із церквою св.Йосафата, проводяться спільні уроки молитви і виховні заходи, а також зі спілкою політв”язнів. Співпрацюємо з підлітковим інформаційно-консультативним центром «Сім”я і підліток», з «Галицьким юнацтвом», екологічним центром, із ГО «Посол Плюс».

Школа отримала 3 місце у районі як кращий заклад за результатами конкурсу виховного спрямуваня у 2012-2013 н.р.